Atribuită Cumpărare directă

Achizitie CN SKDUN 3-4 martie 2023

Număr anunț
DA32689633
Autoritate contractantă
Federatia Romana De Arte Martiale (CUI 4203571)
Furnizor / câștigător
ARISTOCRAT PRODUCTION SRL (CUI 35780863)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.200 RON
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON

din 5.200 RON estimat