Atribuită
Cumpărare directă
pachet materiale igienico-sanitare
- Număr anunț
- DA32691041
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CASUTA DE TURTA DULCE (CUI 29446673)
- Furnizor / câștigător
- RIK SRL (CUI 1889794)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.899,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.899,34 RON
- Data publicării
- 01.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.