Atribuită
Cumpărare directă
Consultanta in elaborare si implementare proiecte in cadrul PNRR componenta C15
- Număr anunț
- DA32691122
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHEORGHE DOJA MURES (CUI 4436860)
- Furnizor / câștigător
- EUROTOP CONSULTING SRL (CUI 17750961)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.500 RON
- Valoare atribuită
- 39.500 RON
- Data publicării
- 01.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.