Atribuită Cumpărare directă

Pat paturi cadru simplu din metal metalic cu tablie din de metal 210x98x80 cm SET 2 bucati

Număr anunț
DA32691230
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39511100-8 · Paturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.307,34 RON
Valoare atribuită
4.307,34 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.307,34 RON

din 4.307,34 RON estimat