Atribuită Cumpărare directă

Achizitie piese de schimb conform anunt ADV 1347289/27.02.2023

Număr anunț
DA32691505
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
DUEXIM SRL (CUI 151836)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.687,88 RON
Valoare atribuită
15.687,88 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.687,88 RON

din 15.687,88 RON estimat