Atribuită Cumpărare directă

DISTRUGATOR DOCUMENTE LX-200,IMPRIMANTA CANON LBP 226 DW

Număr anunț
DA32691664
Autoritate contractantă
Comuna Parjol (CUI 4455498)
Furnizor / câștigător
DIGIT-ALL SRL (CUI 22688629)
Cod CPV
30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.714 RON
Valoare atribuită
2.714 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.714 RON

din 2.714 RON estimat