Atribuită Cumpărare directă

Saltea saltele o 1 persoana superortopedica ortopedica cu spuma poliuretanica si arcuri 90 x 200 cm

Număr anunț
DA32691683
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.579,34 RON
Valoare atribuită
2.579,34 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.579,34 RON

din 2.579,34 RON estimat