Atribuită Cumpărare directă

R 104 - Hard disk WD Red 2TB SATA-III 5400rpm 256MB

Număr anunț
DA32691900
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
675,62 RON
Valoare atribuită
675,62 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

675,62 RON

din 675,62 RON estimat