Atribuită Cumpărare directă

LEXMARK TONER 52D2X00/522X,62D2X00/622X,BK,45K,MX711,ECHIVALENT

Număr anunț
DA32692258
Autoritate contractantă
Tribunalul Harghita (CUI 4245542)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.900 RON
Valoare atribuită
6.900 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.900 RON

din 6.900 RON estimat