Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI INTERIOARE GARAJ CERASU

Număr anunț
DA32692409
Autoritate contractantă
COMUNA CERASU (CUI 2843205)
Furnizor / câștigător
ILĂ AUREL-PETRE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 46056565)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat