Atribuită Cumpărare directă

R 90 - Baterie alcalina Mignon 1,5V (AA,R6) 4906 Varta Longlife Power blister 24 buc

Număr anunț
DA32692892
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,40 RON
Valoare atribuită
1.176,40 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,40 RON

din 1.176,40 RON estimat