Atribuită Cumpărare directă

Baterie R6 ,Baterie R3 Duracell Ultra Power,AAANB3AKCMP,ANG.202, REF.23/135/23.02.2023

Număr anunț
DA32693353
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,80 RON
Valoare atribuită
100,80 RON
Data publicării
01.03.2023 00:00
Data finalizării
01.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,80 RON

din 100,80 RON estimat