Atribuită Cumpărare directă

SWITCH TP-LINK 24 porturi Gigabit - TL-SG1024D/Referat Ilas/2559/27.02.2023

Număr anunț
DA32694115
Autoritate contractantă
APIA - Centrul judetean Suceava (CUI 20741726)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,10 RON
Valoare atribuită
402,10 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
02.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,10 RON

din 402,10 RON estimat