Atribuită Cumpărare directă

DALE DE CAUCIUC ȘI BORDURĂ DIN LEMN

Număr anunț
DA32694201
Autoritate contractantă
COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.752 RON
Valoare atribuită
18.752 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
08.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.752 RON

din 18.752 RON estimat