Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA32695172
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.668,22 RON
Valoare atribuită
2.668,22 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.668,22 RON

din 2.668,22 RON estimat