Atribuită Cumpărare directă

Miostin 0,5mg/ml x 5 fi x 1 ml / NEOSTIGMINI METILSULFAS

Număr anunț
DA32695488
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI 30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
429,30 RON
Valoare atribuită
429,30 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

429,30 RON

din 429,30 RON estimat