Atribuită Cumpărare directă

ACCESORII

Număr anunț
DA32695995
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
C & I SERVICE AUTO SRL (CUI 16275679)
Cod CPV
44113700-2 · Materiale de reparatii rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.170,42 RON
Valoare atribuită
12.170,42 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.170,42 RON

din 12.170,42 RON estimat