Atribuită Cumpărare directă

Reparatie retea de date

Număr anunț
DA32698026
Autoritate contractantă
COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
45311000-0 · Lucrari de cablare si conexiuni electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.418,21 RON
Valoare atribuită
1.418,21 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.418,21 RON

din 1.418,21 RON estimat