Atribuită Cumpărare directă

Masca laringiana i-gel / igel (supraglotica), adulti, cu canal aspiratie gastrica ,

Număr anunț
DA32699092
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.540 RON
Valoare atribuită
2.540 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.540 RON

din 2.540 RON estimat