Atribuită Cumpărare directă

SISTEM DE ASPIRATIE(DRENAJ) CU BURDUF SI TUB DE DREN CU TROCAR 500 ML

Număr anunț
DA32699308
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
M-G EXIM ROMITALIA SRL (CUI 10363240)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat