Atribuită
Cumpărare directă
SGAMM -Piese consumabile motounelte -Deviz NR. 64 / 27.02.2023
- Număr anunț
- DA32699800
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO42066043)
- Furnizor / câștigător
- PIATETA SRL (CUI 2947273)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.742,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.742,86 RON
- Data publicării
- 02.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.