Atribuită Cumpărare directă

BATON CU MAC 50GR

Număr anunț
DA32700818
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP CASUTA PITICILOR TURDA (CUI 17989978)
Furnizor / câștigător
PROD ALIMENT PRODUCTIE SI COMERT SRL (CUI 234559)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,44 RON
Valoare atribuită
133,44 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,44 RON

din 133,44 RON estimat