Atribuită Cumpărare directă

Dvr 16 canale

Număr anunț
DA32702185
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033,62 RON
Valoare atribuită
1.033,62 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033,62 RON

din 1.033,62 RON estimat