Atribuită Cumpărare directă

pachet produse curatenie

Număr anunț
DA32704711
Autoritate contractantă
Gradinita Heidi (CUI 31910294)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,95 RON
Valoare atribuită
778,95 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,95 RON

din 778,95 RON estimat