Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS ZenBook UX3402ZA 14 inch 2.8K OLED Intel Core i5-1240P 16GB DDR5 512GB SSD

Număr anunț
DA32704723
Autoritate contractantă
AUTORITATEA ELECTORALA PERMANENTA (CUI 16460641)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.533,65 RON
Valoare atribuită
65.533,65 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.533,65 RON

din 65.533,65 RON estimat