Atribuită Cumpărare directă

Revizie Dacia Logan - H. Dor Marunt

Număr anunț
DA32704753
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA DIRECTIA DE CRESTERE, EXPLOATARE SI AMELIORARE A CABALINELOR R.A. (CUI RO41228341)
Furnizor / câștigător
CONDORUL AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 41815222)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.076,28 RON
Valoare atribuită
1.076,28 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.076,28 RON

din 1.076,28 RON estimat