Atribuită Cumpărare directă

TL-411X TL411X TL-410X TL410X CARTUS TONER ORIGINAL 6K PANTUM P3010D P3010DW P3300DN M7300FDW

Număr anunț
DA32704783
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175,48 RON
Valoare atribuită
1.175,48 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175,48 RON

din 1.175,48 RON estimat