Atribuită Cumpărare directă

Mouse a4tech pc sau nb wireless 2.4ghz optic 1000 dpi butoane/scroll 3/1 sile, G9-500FS-BK

Număr anunț
DA32704817
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
634,95 RON
Valoare atribuită
634,95 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,95 RON

din 634,95 RON estimat