Atribuită Cumpărare directă

Placa de captura ATEN UC3020-AT UC3020 CAMLIVE HDMI to USB-C UVC Video Capture

Număr anunț
DA32704856
Autoritate contractantă
Teatrul Dramatic Elvira Godeanu (CUI 14738912)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32321100-0 · Aparatura video si cinematografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,74 RON
Valoare atribuită
390,74 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
03.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,74 RON

din 390,74 RON estimat