Atribuită Cumpărare directă

Qtern 5/10mg x 30cpr film / SAXAGLIPTIN+DAPAGLIFLOZINUM

Număr anunț
DA32704968
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
308,82 RON
Valoare atribuită
308,82 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

308,82 RON

din 308,82 RON estimat