Atribuită Cumpărare directă

Amenajare trotuar de protectie Casa de Cultura Berca

Număr anunț
DA32705069
Autoritate contractantă
COMUNA BERCA (CUI 3662665)
Furnizor / câștigător
ANAITIS EXPERT CONSTRUCT SRL (CUI 33731805)
Cod CPV
45432112-2 · Pavare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.977,20 RON
Valoare atribuită
29.977,20 RON
Data publicării
02.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.977,20 RON

din 29.977,20 RON estimat