Atribuită
Cumpărare directă
DVD Writer extern Hitachi-LG GP57EB40, Slim, 8x, USB 2.0, Negru, Retail [GP57EB40]
- Număr anunț
- DA32705174
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01895 Bucuresti (CUI 4433996)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30233153-8 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare CD-uri si DVD-uri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 386,52 RON
- Valoare atribuită
- 386,52 RON
- Data publicării
- 02.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.