Atribuită Cumpărare directă

Pachet steaguri 2,10 X 1,40 m cu microperforatii

Număr anunț
DA32706164
Autoritate contractantă
Comuna Valea Doftanei (CUI 2843116)
Furnizor / câștigător
BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,35 RON
Valoare atribuită
716,35 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,35 RON

din 716,35 RON estimat