Atribuită Cumpărare directă

Furnizare echipament PSI pentru Comuna Lupsanu Judetul Calarasi

Număr anunț
DA32707830
Autoritate contractantă
COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
Furnizor / câștigător
FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI 36396918)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.120 RON
Valoare atribuită
8.120 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.120 RON

din 8.120 RON estimat