Atribuită Cumpărare directă

Fujitsu LIFEBOOK A3511

Număr anunț
DA32708146
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI 26302266)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.479 RON
Valoare atribuită
10.479 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.479 RON

din 10.479 RON estimat