Atribuită Cumpărare directă

Motorina Diesel Super Euro 5

Număr anunț
DA32709683
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DOROBANTU (CUI 24288211)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI 11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,18 RON
Valoare atribuită
449,18 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,18 RON

din 449,18 RON estimat