Atribuită Cumpărare directă

Aparate de aer condiționat, montajul acestora precum și demontat echipamente uzate

Număr anunț
DA32709857
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
INTEGRAL MEGA SERVICE SRL (CUI 16028750)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.750 RON
Valoare atribuită
69.750 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

69.750 RON

din 69.750 RON estimat