Atribuită Cumpărare directă

FILTRU COMBUSTIBIL si INJECTOARE J C B

Număr anunț
DA32710507
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
NUEVO CONSTRUCT SRL (CUI 16905391)
Cod CPV
43630000-8 · Piese pentru utilaje de sapare pe verticala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200,27 RON
Valoare atribuită
7.200,27 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200,27 RON

din 7.200,27 RON estimat