Atribuită Cumpărare directă

PLIC C5 CU FEREASTRA PERSONALIZAT , 6000 BUC, DIN CARE:3000 BUC JUD CALAFAT, 3000 BUC JUD BAILESTI

Număr anunț
DA32711123
Autoritate contractantă
Tribunalul Dolj (CUI 4941447)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560 RON
Valoare atribuită
1.560 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560 RON

din 1.560 RON estimat