Atribuită Cumpărare directă

Interpretare artistica - Dirijat orchestra

Număr anunț
DA32712102
Autoritate contractantă
CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
Furnizor / câștigător
OBREJAN CRISTIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34193119)
Cod CPV
92310000-7 · Servicii de creare si interpretare de opere artistice si literare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83.000 RON
Valoare atribuită
83.000 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83.000 RON

din 83.000 RON estimat