Atribuită Cumpărare directă

Costum profesional pentru pompieri ignifugat, hidrofobizat, antistatic FR250

Număr anunț
DA32713375
Autoritate contractantă
Comunei Peregu Mare (Primaria Comunei Peregu Mare) (CUI 3519569)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
35811100-3 · Uniforme de pompieri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.208 RON
Valoare atribuită
5.208 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.208 RON

din 5.208 RON estimat