Atribuită Cumpărare directă

MOBILIER PENTRU GRADINITA

Număr anunț
DA32714589
Autoritate contractantă
COMUNA VAMA (CUI 4326698)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI 41213669)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.964,08 RON
Valoare atribuită
18.964,08 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.964,08 RON

din 18.964,08 RON estimat