Atribuită Cumpărare directă

Uși din PVC cu geam termopan și accesorii

Număr anunț
DA32714747
Autoritate contractantă
Complexul Rezidențial de Servicii Sociale Păstrăveni
Furnizor / câștigător
INFONET COMPUTERS SRL (CUI 17184897)
Cod CPV
45421130-4 · Instalare de usi si ferestre (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.125 RON
Valoare atribuită
9.125 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.125 RON

din 9.125 RON estimat