Atribuită Cumpărare directă

PROMO CARNATI CABANOS CRISTIM

Număr anunț
DA32715152
Autoritate contractantă
Liceul pentru Deficienti de Vedere Buzau (CUI 4234063)
Furnizor / câștigător
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE S.R.L. (CUI 6561703)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,86 RON
Valoare atribuită
148,86 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
06.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,86 RON

din 148,86 RON estimat