Atribuită Cumpărare directă

CONSUMABILE PT. STERILIZARE LA ABUR (indicatori si incubator)

Număr anunț
DA32715228
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.860 RON
Valoare atribuită
13.860 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.860 RON

din 13.860 RON estimat