Atribuită Cumpărare directă

Furnizare releu și telecomenzi

Număr anunț
DA32715438
Autoritate contractantă
ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
Furnizor / câștigător
ATU TECH SRL (CUI 29104875)
Cod CPV
42961100-1 · Sisteme de control al accesului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,53 RON
Valoare atribuită
470,53 RON
Data publicării
03.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,53 RON

din 470,53 RON estimat