Atribuită
Cumpărare directă
CAZARE ARBITRI - CN QKD - 9-12 ANI - 4-5 MARTIE 2023
- Număr anunț
- DA32715559
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana De Arte Martiale (CUI 4203571)
- Furnizor / câștigător
- BIOLIN FAM SRL (CUI 28691690)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 04.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.