Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA32715650
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CURATELE (CUI 22590336)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.026,81 RON
Valoare atribuită
1.026,81 RON
Data publicării
05.03.2023 00:00
Data finalizării
07.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.026,81 RON

din 1.026,81 RON estimat