Atribuită
Cumpărare directă
Reinnoire licenta AutoCad 3D MAP
- Număr anunț
- DA32717204
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
- Furnizor / câștigător
- PROMAX SRL (CUI 10481947)
- Cod CPV
- 48321000-4 · Pachete software de proiectare asistata de calculator (CAD) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.418 RON
- Valoare atribuită
- 50.418 RON
- Data publicării
- 06.03.2023 00:00
- Data finalizării
- 07.03.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.