Atribuită Cumpărare directă

Indicatoare de avertizare - panou pvc 60 x 35 cm

Număr anunț
DA32718472
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA FONDULUI PENTRU MEDIU (CUI 14715650)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,10 RON
Valoare atribuită
750,10 RON
Data publicării
06.03.2023 00:00
Data finalizării
10.03.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,10 RON

din 750,10 RON estimat